Ta wakacyjna notatka ma na celu przybliżenie powstałych (i wciąż powstających) w projekcie rezultatów. Na platformie będą dostępne następujące materiały:

Otwarty Katalog Internetowy

Katalog jest zbiorem narzędzi międzykulturowych, z których mogą korzystać trenerzy VET. Narzędzia są zebrane w siatkę, która klasyfikuje je według zdefiniowanych kategorii, takich jak sposób uczenia się, sposób interakcji, zainteresowanie kulturą, status praw autorskich itp. Mają państwo możliwość wybierać narzędzia, wyszukując określone kategorie. Możecie także ocenić przydatność poszczególnych narzędzi, aby przyszli użytkownicy mogli poznać waszą opinię o tych narzędziach.

Wytyczne dotyczące praktycznego zastosowania aspektów międzykulturowych w kontekstach kształcenia i szkolenia zawodowego

Wytyczne to praktyczny i ilustrowany Podręcznik użytkownika do otwartego katalogu online zawierający objaśnienia dotyczące wybranych kategorii i narzędzi zawartych w siatce, a także materiały szkoleniowe.

W tej części dla państwa dostępne będą trzy dokumenty:

  1. Wskazówki dotyczące korzystania z katalogu
  2. Wskazówki dotyczące radzenia sobie z różnorodnością kulturową w trakcie szkolenia
  3. Słowniczek

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej projektu i zapoznania się z obecnymi rezultatami: https://cit4vet.erasmus.site/pl/

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.